Nytårskuren - mindre ændringer

18. januar 2019

Der er foretaget nogle få ændringer til lørdagens program. Ændringerne vedrører alene pulje 5 og 6.

Det opdaterede program følger her.


Puljer:

Pulje 1 Pulje 2
09.15 - 11.30 11.30 - 16.00
De springende bomber Øulees tropper
Mini AGF Sterno Gulve 1
Op på lakridserne Tyroler 2
Rasmus disciple Tyroler 4
Regnbuepigerne The Farmers
Stjærnerne  
Toustruplund  
   
Pulje 3 Pulje 4
11.30 - 16.00 11.30 - 16.00
Nissebanden Mokaidåserne
Sterno Gulve 2 De ukendte
Tyroler 3 Allstars
Styrk´ klubben Team Nobbenau
LTU United Tyroler 1
   
Pulje 5 Pulje 6
16.00 - 19.00 16.00 - 18.45
Hold 3 Raunstrup Tømrerfirma
Desværre lige blevet aflyst Fårvang Tømrerfirma
Ukendte kunstnere De rumænske banditter
The Dude Lindholm FC
De ukoordinerede udklædninger  


Kampene ser således ud:

Kamp Kl. Pulje Hold 1 Hold 2
1 09.15 1 Stjærnerne Regnbuepigerne
2 09.24 1 Toustruplund De springende bomber
3 09.33 1 Op på lakridserne Mini AGF
4 09.42 1 Rasmus' disciple Stjærnerne
5 09.51 1 De springende bomber Regnbuepigerne
6 10.00 1 Toustruplund Op på lakridserne
7 10.09 1 Mini AGF Rasmus' disciple
8 10.18 1 Stjærnerne De springende bomber
9 10.27 1 Regnbuepigerne Op på lakridserne
10 10.36 1 Mini AGF Toustruplund
11 10.45 1 Rasmus' disciple De springende bomber
12 10.54 1 Op på lakridserne Stjærnerne
13 11.03 1 Regnbuepigerne Mini AGF
14 11.12 1 Rasmus' disciple Toustruplund
         
Kamp Kl. Pulje Hold 1 Hold 2
15 11.30 2 Øulees tropper Sterno Gulve 1
16 11.39 2 Tyroler 2 Tyroler 4
17 11.48 3 Nissebanden Sterno Gulve 2
18 11.57 3 Tyroler 3 Styrk´klubben
19 12.06 4 Mokaidåserne De ukendte
20 12.15 4 Allstars Team Nobbenau
21 12.24 2 The Farmers Øulees tropper
22 12.33 2 Sterno Gulve 1 Tyroler 2
23 12.42 3 LTU United Nissebanden
24 12.51 3 Sterno Gulve 2 Tyroler 3
25 13.00 4 Tyroler 1 Mokaidåserne
26 13.09 4 De ukendte Allstars
27 13.18 2 Tyroler 4 The Farmers
28 13.27 2 Øulees tropper Tyroler 2
29 13.36 3 Styrk´klubben LTU United
30 13.45 3 Nissebanden Tyroler 3
31 13.54 4 Team Nobbenau Tyroler 1
32 14.03 4 Mokaidåserne Allstars
33 14.12 2 Sterno Gulve 1 Tyroler 4
34 14.21 2 Tyroler 2 The Farmers
35 14.30 3 Sterno Gulve 2 Styrk´klubben
36 14.39 3 Tyroler 3 LTU United
37 14.48 4 De ukendte Team Nobbenau
38 14.57 4 Allstars Tyroler 1
39 15.06 2 Tyroler 4 Øulees tropper
40 15.15 2 The Farmers Sterno Gulve 1
41 15.24 3 Styrk´klubben Nissebanden
42 15.33 3 LTU United Sterno Gulve 2
43 15.42 4 Team Nobbenau Mokaidåserne
44 15.51 4 Tyroler 1 De ukendte
Kamp Kl. Pulje Hold 1 Hold 2
45 16.00 5 Hold 3 Desværre lige blevet aflyst
46 16.09 5 Ukendte kunstnere The Dude
47 16.18 6 Raunstrup Tømrerfirma Fårvang Tømrerfirma
48 16.27 6 De rumænske banditter Lindholm FC
49 16.36 5 De ukoordinerede udklædninger Hold 3
50 16.45 5 Desværre lige blevet aflyst Ukendte kunstnere
51 16.54 6 Fårvang Tømrerfirma De rumænske banditter
52 17.03 5 The Dude De ukoordinerede udklædninger
53 17.12 5 Hold 3 Ukendte kunstnere
54 17.21 6 Raunstrup Tømrerfirma De rumænske banditter
55 17.30 5 Desværre lige blevet aflyst The Dude
56 17.39 5 Ukendte kunstnere De ukoordinerede udklædninger
57 17.48 6 Fårvang Tømrerfirma Lindholm FC
58 17.57 6 De rumænske banditter Lindholm FC
59 18.06 5 The Dude Hold 3
60 18.15 6 Lindholm FC Raunstrup Tømrerfirma
61 18.24 5 De ukoordinerede udklædninger Desværre lige blevet aflyst
62 18.33 6 Raunstrup Tømrerfirma Fårvang Tømrerfirma